سامانه اشتراک گذاری تصاویر معمارخانه شمسه

سامانه اشتراک گذاری تصاویرـ معمارخانه شمسه
فهرست مطالب

سامانه معمارخانه شمسه چیست؟

بخش مهمی از پروژه های عمرانی از جمله بازسازی ساختمان و طراحی داخلی و… نیاز به بازخورد مالکان عزیز دارد و این مسئله تاثیر مستقیمی بر رضایت از نتیجه پایانی خواهدداشت. برای این منظور شرکت معمارخانه شمسه بستری فراهم نموده که متقاضیان دریافت خدمات عمرانی بتوانند ضمن آپلود تصاویر خام پروژه های خود، تصاویر آماده شده توسط کارشناسان را نیز مشاهده کرده و نظرات خود را به صورت کامنت درج کنند.

مشاهده ویدیو آموزشی ثبت نام در سامانه معمار خانه شمسه

نحوه استفاده از سامانه اشتراک گذاری تصاویر معمارخانه شمسه

در قدم اول باید به نشانی اینترنتی https://samane.shamseharc.com/ مراجعه فرمایید. سامانه اشتراک گذاری تصاویر معمارخانه شمسه اگر برای مرتبه اول است که وارد این سامانه می شوید دکمه ثبت نام را زده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. ثبت نام در سامانه اشتراک گذاری تصاویر معمارخانه شمسه توجه: برای نام کاربری و رمز عبوراز حروف و اعداد انگلیسی بیش از 4 کاراکتر استفاده کنید. پس از ثبت نام با کلیک روی دکمه نمایش پروفایل و ارسال تصاویر اقدام به بارگذاری تصاویر پروژه کنید نمایید. سامانه اشتراک گذاری تصاویر معمارخانه شمسه بخش پروفایل در صفحه پروفایل روی آلبوم جدید کلیک کرده و نامی به آلبوم اختصاص داده و تصاویر خود را آپلود نمایید.
سامانه اشتراک تصاویر معمارخانه شمسه بخش ارسال تصاویر با کلیک روی تب آلبوم ها قادر به مشاهده کلیه آلبوم ها و با کلیک روی تب تصاویر تمامی عکس های آپلود قابل مشاهده می باشند.

هنگام عکاسی از پروژه عمرانی خود نکات زیر را حتما در نظر بگیرید

  • هر کاربر قادر به بارگزاری حداکثر 15 تصویر از پروژه خود می باشد.
  • زاویه عکس به گونه ای تنظیم شود که چهار گوشه ساختمان یا سوژه در تصویر کاملا مشخص باشد.
  • حداکثر حجم تصاویر 100 کیلوبایت باشد.جهت آپلود تصاویر در بخش پروفایل یک آلبوم جدید اضافه کنید.
  • با کلیک روی هر تصویر قادر به درج کامنت و ارائه توضیحات در مورد تصویر خواهیدبود.
نکته مهم : در هنگام انتشار آلبوم نمایش را روی “هرکس” تنظیم نمایید که همکاران و طراحان قادر به مشاهده تصاویر شما باشند. سامانه ارسال تصاویر معمارخانه شمسه با کلیک روی هر تصویر بخش ارسال کامنت و نظرات در دسترس شما قرار میگیرد و می توانید از این طریق با عوامل اجرایی و ادمین های سامانه در ارتباط باشید. سامانه اشتراک تصاویر معمارخانه شمسه بخش درج کامنت

ارسال یادداشت در سامانه معمار خانه شمسه

پس از آپلود تصاویر حتما روی تب یادداشت کلیک کرده و توضیحاتی کامل در مورد پروژه خود وارد نمایید. اطلاعات این بخش کمک زیادی به نزدیک شدن نتیجه نهایی به طرح دلخواه و مورد پسند شما خواهد کرد، بنابراین به همراه تصاویر یادداشت نیز ثبت نمایید.

ثبت یادداشت در سامانه معمارخانه شمسه

بعد از کلیک روی دکمه یادداشت پنجره ای مشابه زیر نمایش داده می شود. بخش عنوان را حتما تکمیل کرده و متن مورد نظر خود را وارد نمایید. سپس گزینه انتشار و همه را از لیست بازشو انتخاب کرده و دکمه انتشار را بزنید.

ثبت یادداشت در سامانه معمار خانه شمسه

در پنجره بعدی می توانید با زدن دکمه ویرایش به مرحله قبل برگشته و یادداشت خود را ویرایش کنید و یا با دکمه پاک کردن آن را حذف نمایید و یا با زدن دکمه بستن در سمت راست بالا پنجره را ببندید.

33333

در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره زیر تماس بگیرید:

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *